„Jest jedna zasadnicza rzecz określająca wyjątkowość człowieka – pasja, która wypełnia część naszego życia i którą chętnie dzielimy się z innymi,
czując się w końcu spełnieni …

Nazywam się Magdalena Reszpondek i chcę zaprosić Państwa do świata mojej pasji jakim jest fotografia.

W moich zdjęciach znajdziecie cząstkę mnie, gdyż przekazuję w nich swoje emocje, myśli oraz artystyczne spojrzenie na świat. Zwracanie uwagi na detale, zmysł kompozycji oraz odkrywanie piękna, pomaga mi jeszcze bardziej w tworzeniu oryginalnych i niepowtarzalnych zdjęć.

Zajmuję się głównie fotografią mody, fotografią produktową, fotografią okolicznościową, jak np.Chrzest Święty, reportaże z urodzin oraz fotografią rodzinną, czyli noworodkową, dziecięcą oraz ciążową.

Pomimo iż fotografuję już od dawna, tak naprawdę dopiero w tym roku postanowiłam rozpocząć naukę na kierunku fotografii. Chcę dalej się rozwijać dla Państwa i moją wiedzę podeprzeć certyfikowanym dyplomem w tej dziedzinie.

.Ukończyłam odpowiednie kursy przygotowujące do pracy z noworodkami przeprowadzane w Studio Huśtawka w Warszawie.

Jestem również licencjonowanym fotografem liturgicznym, który jest przygotowany do wykonywania zdjęć wszelkich uroczystości kościelnych-Sakrament Chrztu Świętego, Sakrament Małżeństwa itp. Poparte jest to odpowiednim dokumentem wystawionym przez Archidiecezję Łódzką.

Wykonując Państwa zlecenia pracuję w studiu fotograficznym Evil Banana w Łodzi oraz posiadam również mobilne studio fotograficzne, które zawsze może przyjechać pod wskazany adres.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Nikon D800.

Najczęściej fotografuję na terenie województwa łódzkiego ale również jeżdżę po całej Polsce oraz zaglądam w różne strony świata.

Zapraszam do zapoznania się z galerią moich zdjęć i zapraszam do współpracy

Do zobaczenia na sesji 😀 

Magda

WYRÓŻNIENIA  I  NAGRODY  FOTOGRAFICZNE

 

II miejsce – Fotografia Kulinarna

24a

_______________________________________________________________________________________________

Podwójne wyróżnienie – Fotografia Dziecięca

_dsc2597malelogo

_______________________________________________________________________________________________

Publikacja prasowa-Express Ilustrowany-sesja noworodkowa Łódź