Niech Cię zaskoczy fotografia modowa łódź

Gdzie po sesję modową?

Zdecydowanie do Łodzi, bo jak się okazuje tam są wytrawni fotografowie, a fotografia modowa łódź nie jest im obca. A nawet rzekłabym bardzo bliska. Doskonała architektura miasta sprawia, że są takie miejsca, które doskonale nadają się na dobrą sesję. A bardzo istotne jest wybranie właściwego miejsca, zanim się dokładnie rozplanuje całe, to zamieszanie. Związane z robieniem zdjęć, zwłaszcza jeśli są to zdjęcia ubrań. One mają swój, niebagatelny klimat, bo na zdjęciach portretowych, to osoba jest najważniejsza, tymczasem na takich, w których ma chodzić o modę, to już nie, osoby schodzą wówczas na dalszy plan. A najważniejsze stają się ubrania ich kolory, rodzaje, tkaniny z których powstały. Ten rodzaj zdjęć ma stanowić coś w rodzaju prezentacji jednym slajdem, który stanowi tu określone ujęcie.

Niech Cię zaskoczy fotografia modowa łódź

Już teraz, bez zastanawiania się, wejdź na stronę z galerią i sprawdź, jak to wygląda w praktyce. Zdjęcia modowe, to coś co trzeba umieć odpowiednio zrobić. A wiele zależy tu od kadru, ustawień, światła, ale także wrażliwości samego fotografa. W galerii można znaleźć próbki, a także mieć już po kilku minutach pewność, że ten wybór jest słuszny. Wiem, to bo od lat zajmuję się i pasjonuję tym, co robię. Każdy dzień, to nowe możliwości pozyskania ciekawych ujęć, zwłaszcza gdy dopisuje pogoda. Ale piękne zdjęcia można zrobić także w czasie deszczu. Bo woda doskonale nadaje charakteru, niektórym ubraniom. Zwłaszcza jeśli są one przeznaczone na lato, na plażę, albo do kąpieli. I mogą one stanowić coś w rodzaju topowej reklamy. Dodatkowo można je potem wykorzystać, jako zdjęcia produktowe, albo na okładki. Gdy dany produkt posiada swoje, unikalne opakowanie. A nawet używać ich w sklepie internetowym. A to jak wiadomo, znacznie wspomaga sprzedaż.

To Ci się spodoba

Takie słowa usłyszałam, od mojej przyjaciółki, kiedy pierwszy raz namówiła mnie na zrobienie jej zdjęć. Potrzebne były jej portretowe fotografie, do osobistego portfolio. A jak to na młodą dziewczynę przystało, lubiła się przebierać i eksperymentować ze strojami. Chciała wybrać tę najlepszą wersję siebie. To była dla niej ważna sprawa, od tego jakie zdjęcia będą w jej portfolio zależała jej przyszła kariera. Nasza niewinna sesja zdjęciowa, zmieniła się w prawdziwy pokaz mody, a już na pewno była to nietuzinkowa fotografia modowa łódź bardzo udana, zresztą. I tak to się zaczęło, bo gdy tylko Ania pochwaliła się swoim koleżankom z roku swoim portfolio. Zaczęły do mnie spływać zamówienia, każda chciała się pokazać z jak najlepszej strony. A jak wiadomo, takie zdjęcia przydają się także trochę później, na przykład przy aplikacji na niektóre stanowiska pracy. Zwłaszcza takie, w których liczy się aparycja, wygląd, czyli zawody związane z modelingiem, pracą dla hostess, czy nawet z obsługą klienta. Szczerze powiedziawszy, wtedy mi to nawet odpowiadało, nigdy nie myślałam, że zrobię z własnej pasji prawdziwe zajęcie zawodowe. Ale tak się stało i to bardzo mnie cieszy do dnia dzisiejszego.

Profesjonalna firma

Z czasem moje zdjęcia tak rozniosły się po wielu kręgach, że zgłosiła się do mnie profesjonalna firma, zajmująca się tworzeniem nowych kolekcji mody. Znaleźli mnie dzięki wyszukiwaniu obrazem. Po ustaleniu szczegółów wiedziałam już, że będzie to bardzo ważna dla mnie sesja zdjęciowa. Bo od niej zależała będzie moja kariera, gdyż inne firmy,wzorowały się na tamtej, ona wyznaczała jakby trendy w branży. Na szczęście miałam już doświadczenie, a moja fotografia modowa łódź przypadła do gustu nie tylko samym organizatorom, ale także właścicielowi firmy. Cała sesja bardzo ciekawie nam wyszła, a zdjęcia zrobiły prawdziwą furorę, co przełożyło się na wzrost sprzedaży kolekcji. Jestem z siebie dumna, ale nie osiadłam na laurach i stale uczę się czegoś nowego. Sama bardzo lubię modę, a zwłaszcza robić zdjęcia ubraniom. Najważniejsze są jednak żywe modelki i modele. To zupełnie inna jakość, niż robienie zdjęć na manekinie, czy samym wieszaku. Na żywej osobie, takie ubrania nabierają mocy, są jakby ukazane w praktyce, w czasie noszenia. A takie jest przecież ich zadanie, prawda?

zdjecia_modowe_032

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *