Kochamy nasze pociechy, ich każdy ruch, każdy gest, każdy bezcenny uśmiech…
Czas płynie nieubłaganie jednak możemy go na chwilę zatrzymać.

Zatrzymać w obiektywie…na zawsze… na zdjęciu które z czasem stanie się rodzinną pamiątką. Siadając wygodnie w fotelu, otwierając album ze zdjęciami uronimy łezkę ze szczęścia że ten Skarb jest z nami…

A my spoglądając na taką fotografię przypomnimy sobie ten moment, tą chwilę która na zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercu.

Pakiet Happy Mini
– cena 390 złotych – 5szt zdjęć ***
(zdjęcia przesłane wyłącznie e-mailem, bez wydruku)

Pakiet Happy Little
– cena 590 złotych – 10 szt zdjęć

Pakiet Happy Medium
– cena 690 złotych – 15 szt zdjęć

Pakiet Happy Large
– cena 790 złotych – 20 szt zdjęć

 

Zawartość pakietów

 • ujęcia rodzinne
 • koncepcję sesji
 • czas trwania sesji od 2-3 godzin (***Pakiet Happy Mini 1 godzina)
 • zdjęcia w domowym studio, u Państwa w domu oraz innych wnętrzach bądź w plenerze
 • zdjęcia poddane starannej indywidualnej obróbce, dostępne w wysokiej rozdzielczości do druku
 • zdjęcia z logiem studia odpowiednio pomniejszone bez utraty jakości do zamieszczenia w internecie
 • link do najlepszych zdjęć z sesji (nie poddanych obróbce, prosto z aparatu) i wybór ujęć poddanych późniejszej obróbce – zdjęcia w formacie JPG
 • wydruk zdjęć na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 15×21 cm zapakowanych w firmowe pudełeczko (*** nie dotyczy pakietu Happy Mini – wysyłka zdjęć tylko drogą mailową )

   Opcje dodatkowe

 • retusz dodatkowego zdjęcia spoza pakietu – 30 zł
 • fotoobraz – cena w zależności od formatu od 120 do 200 złotych
 • fotoksiążka – ceny w zależności od formatu od 120 do 200 złotych
 • fotokalendarz – 70 złotych
 • fotokubek – 30 złotych
 • odbitki dodatkowych zdjęć – w zależności od ilości sztuk
 • dodatkowy komplet zdjęć w firmowym pudełeczku – 50 złotych

10 _dsc3839orginalmale 2

INFORMACJE DOTYCZĄCE SESJI

Sesje dziecięce nie mają ograniczenia wiekowego,bo przecież wszyscy jesteśmy dziećmi.
Jednak najmniejsze Szkraby powinny umieć już samodzielnie siedzieć, czyli mniej więcej zdjęcia wykonuje się po 6 miesiącu życia Waszej Pociechy.

Taką sesję wykonuję zarówno u siebie w domowym studio, jak i w Waszym domu oraz plenerze. Dzieci są uroczymi modelami i potrafią pokazać już swoje emocje, uśmiechnąć się, wzruszyć ale również i złościć. W fotografii dziecięcej nie ma złych ujęć. Na każdym zdjęciu jest przedstawiona pewna historia, chwila, której już nie powtórzymy, a która uwieczniona w kadrze na zawsze pozostanie pamiątką rodzinną na całe życie.

Przygotowania dzieci

Nie możemy zapomnieć że dzieci tak jak i my mają swój lepszy i gorszy dzień. Mali Modele i małe Modelki są świadome tego co robimy i czego od nich oczekujemy, oczywiście to nie dotyczy niemowląt. Praca z dziećmi potrafi być łatwa i przyjemna, ale również może kosztować nas dużo pracy i sprytu by zająć się nimi tak by zapomnieli że chcemy im zrobić zdjęcia i w końcu aby zapozowali. Fotografia dziecięca jest zatem nieprzewidywalna, gdyż do końca nie wiemy jak nasze Dziecko się zachowa. Dlatego tym bardziej doceniamy tak bardzo te fotografie, gdyż wkładamy w nie całe serce.

Akcesoria i ubrania do sesji

Jako rodzice macie na pewno obraz tego w jakich stylizacjach widzicie swoje dziecko. Zawsze wychodzę naprzeciw Waszym wymaganiom i staram się spełnić wszelkie oczekiwania. Ustalamy wspólnie tematykę i ruszamy do działania. Ubranka dla swojej pociechy przygotowujecie głównie Wy, choć i ja w swoim studio posiadam również jakieś przebrania i gadżety.

Jedyne o czym musicie pamiętać to aby wybrana odzież nie posiadała dużych nadruków, gdyż takie rzeczy odciągają uwagę od twarzy Waszej Pociechy.

Dziewczynki zazwyczaj lubią pozować w sukienkach jak prawdziwe księżniczki, ale również zdjęcia w białej koszulce i dżinsach potrafią skraść niejedno serce.

Chłopcy przeważnie szykowani są do zdjęć w których przeważają muchy, kaszkiety i spodnie z szelkami, ale i stroje batmana czy supermena będą świetną prezentacją ich charakteru.

Pomysłów jest naprawdę wiele, dlatego przed każdą sesją omawiamy każdy szczegół.

Zdjęcia z rodzicami

Jak dla mnie to jest podstawa każdej sesji dziecięcej. Każdy z Was na pewno chciałby mieć chociaż kilka ujęć ze swoim najdroższym Skarbem. Proszę zatem o zabranie neutralnych ubrań, czyli najlepiej białych i czarnych koszulek, t-shirtów bez żadnych nadruków. Natomiast jeżeli poszalejemy z kolorami i ciekawą tematyką zdjęć, wówczas dobierzemy takie kolory by współgrały z ubrankami dziecka.

Czas trwania sesji

Czas trwania sesji to około 2 godzin. Na pewno dzieci do pierwszego roku życia będą potrzebowały więcej czasu na przystosowanie się np. do innego miejsca bądź do mnie, czyli osobie biegającej za nimi z aparatem. Także czas dla najmniejszych Modeli i Modelek może przedłużyć się do 3 godzin.

Rezerwacja terminu

Na sesję należy umawiać się na miesiąc przed terminem. ­Dzieci bardzo często chorują więc ten fakt należy wziąć również pod uwagę. Jednak wstępnie muszę wiedzieć na kiedy zarezerwować dla Was czas.

 

q