Fotografia mody to doskonały sposób na promowanie Twojej marki odzieżowej!
Zadbanie o umiejętne pokazanie produktu Klientowi sprawi, że zwiększymy diametralnie zyski w naszej firmie, a nasza marka stanie się jeszcze bardziej ekskluzywna i mocno rozpoznawalna.

Wszelkie wątpliwości rozwiać możemy zerkając na najlepsze światowe marki i to jak wielką wagę przykładają one właśnie do odpowiedniej prezentacji produkowanej przez siebie odzieży. Nie ma znaczenia czy to kolekcje męskie, damskie, młodzieżowe, czy mowa jedynie o odzieży wierzchniej czy bieliźnie – w każdym jednym wypadku dobrze zrobione zdjęcia to klucz do sukcesu i jedyna w swoim rodzaju promocja firmy.

Fotografia mody jest dość wymagająca gdyż musimy zadbać o każdy szczegół na planie zdjęciowym. Zapewnienie odpowiedniej aranżacji, dobór odpowiedniego modela/modelki prezentujących nasza kolekcję ubrań, dobrze dobrane światło a także szereg pomniejszych dodatków, które ostatecznie składają się na fantastyczne fotografie.

Fotografia fashion jest jedną z dziedzin którą jako kobieta wprost uwielbiam. Przygotowując się do wykonania zdjęć dla Państwa, sama staram się wyznaczyć nowe granice, które będą wzorem dla innych. Nietuzinkowe podejście i wielka pasja do tego typu fotografii to cechy, które z przyjemnością przeleję na wykonanie zdjęć. Dzięki przeprowadzonej należycie modowej sesji fotograficznej zwiększy się widoczność Państwa marki jak również zainteresowanie poszczególnymi, oferowanymi przez Państwa produktami.

Sesje modowe głównie wykonuję w województwie łódzkim, ale również w dowolnym miejscu w kraju i na świecie.

Aby zaoszczędzić czas i ograniczyć koszta do minimum, mogą Państwo również przesłać odzież bezpośrednio do mnie. Kwestie całego przygotowania planu zdjęciowego i wszelkiej aranżacji, wizażu, odpowiedniego modela czy modelki i stylizacji pozostaną wówczas po mojej stronie. Państwo otrzymują efekt końcowy, czyli gotowe fotografie poddane odpowiedniemu retuszowi.

Decydując się na współpracę otrzymujecie Państwo z mojej strony w pełni kompleksową obsługę :

  • unikatowe podejście do Państwa marki
  • sesja zdjęciowa w studio fotograficznym, plenerze bądź innych wnętrzach
  • pomoc w dobraniu odpowiedniego/ej modela/modelki
  • zapewnienie wizażystki oraz fryzjera
  • pliki dostępne w różnych formatach graficznych jak: TIFF, JPG, PNG, PSD i inne
  • retusz zdjęć oraz w razie potrzeby foto-montaż
  • korekta tonalna i kolorystyczna zdjęć
  • przygotowanie zdjęć do druku
  • przygotowanie zdjęć na białym tle do allegro, ebay’a, amazon

Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od formatu projektu.

Zapraszam do kontaktu

500786786