Wykonanie sesji fotograficznej posiłkom, od kilku lat jest usługą niezmiernie popularną, dającą możliwość zwiększenia realnych dochodów w Państwa restauracji, z drugiej natomiast – pozwalającą  popularyzować na przykład nasze publikacje blogowe.

Dość powiedzieć, że faktycznie często jemy oczami i to właśnie nasze oczy są pierwszym i najważniejszym zmysłem, dzięki któremu często zostanie dokonana decyzja zakupowa bądź też nie.

Fotografia kulinarna skierowana jest przede wszystkim do Klientów prowadzących biznes gastronomiczny lub w jednej ze związanych z nim branż.

Zrobienie zatem odpowiednich jakościowo zdjęć żywności wydaje się być ważnym elementem sprzedaży. I tak rzeczywiście jest. Stylowe menu, eleganckie wpisy na blogu czy też mediach społecznościowych i wiele dań i potraw, które samym jedynie wyglądem niesamowicie nas kuszą.

To często odpowiednia gra świateł, dodatków i detali, które sprawiają, że dana potrawa wydaje się nam bardziej smakowita, ostrzejsza, słodsza czy też bardziej wykwintna. Prowadząc biznes związany z gastronomią nie sposób przecenić roli takich właśnie fotografii żywności wykonywanych dobrym sprzętem i co najważniejsze przez osoby, które czują pasję i pociąg do takiego typu zdjęć.

 

 

Sesje fotograficzne żywności wykonuję z użyciem specjalistycznego sprzętu fotograficznego, który umożliwi wychwycenie choćby najmniejszych nawet detali, a także zgodnie z Państwa zaleceniami. To co mogę zaproponować to przede wszystkim artystyczne podejście do tematu i wydobycie nawet z pozoru najpowszedniejszych potraw niesamowitego stylu, gustu i uroku. Każdorazowo w sposób indywidualny i przemyślany dobieram detale, dekoracje i oświetlenie.

Wszystkie sesje można wykonać zarówno w moim studio jak również w Twojej firmie, restauracji.

Fotografia, w tym również fotografia kulinarna jest moją pasją i z oddaniem realizuję wszystkie zlecenia tego typu tworząc unikatowe kompozycje dań i potraw. Zapewniam należyte podejście do Twojego zlecenia, przejrzyste zasady współpracy i konkurencyjne ceny.

Ceny ustalane są indywidualnie i zależne od formatu projektu.
Zaczynają się już od 50 złotych za pojedyncze zdjęcie potrawy bez stylizacji!

Zapraszam do kontaktu

28a13 4