Blog czas start :) Sesja modowa oraz sesja kobieca

Witam serdecznie

Długo się zastanawiałam a zarazem wzbraniałam przed prowadzeniem bloga.

W dobie Instagramu, Facebooka czy też Tik Toka mało kto chyba sięga po takie narzędzia publikacji. Jednak wydaje mi się że niektóre informacje dla Was jako klientów mogą być przydatne stąd od czasu do czasu powstaną wpisy o mojej pracy.

Swoją przygodę z fotografią zaczęłam w 2015 roku, a mianowicie od sesji rodzinnych.

Przez te 6 lat mojej pracy poznałam bardzo dużo wyjątkowych rodzin, pięknych przyszłych mam i przystojnych tatusiów, maleńkich kilkudniowych dzieci, cudownych zwierzaków…. Tą dziedzinę fotografii pozostawiam nadal w moim sercu gdyż fotografie to po prostu moje hobby.

Siedząc przez ostatni rok w domu zaczęłam próbować nowych wyzwań a ty samym sięgać po nowe nieznane mi dziedziny fotografii. Powiem szczerze że wykonując pierwsze sesje modowe/produktowe obawiałam się czy sprostam wymaganiom. Zdjęcia modowe i fotografia modowa bowiem rządzą się innymi prawami. Mają za zadanie idealnie odwzorować produkt i wydobyć z niego to co najlepsze aby wzrosła Państwa sprzedaż.

Nie było oczywiście łatwo ale jednak zaczęłam pogłębiać moją wiedzę na temat sesji modowych oraz zdjęć produktowych. Odnalazłam tym samym nową i bardzo twórczą ścieżkę w swojej karierze.Od ponad roku współpracuję przy sesjach zdjęciowych dla butików internetowych z odzieżą, wykonuję fotografie na portale typu allegro, ebay, zalando itp oraz wykonuję sesje zdjęciowe dla butików stacjonarnych w Rzgowie w centrum handlowym Ptak.Zdjęcia wykonuję zarówno w swoim studio, w plenerze jak i zrealizuję Państwa pomysły.

Moje oko fotografa pokochało również sesje kobiece. w końcu zaczęłam odkrywać świat piękna kobiet, nie tylko mam z brzuszkami 🙂 Tym samy zaczęłam wykonywać zdjęcia kobiece, sensualne, a także fotografie zakochanych par.

Zapraszam Was do świata mody widzianego moim okiem oraz do świata piękna kobiecego.

Do zobaczenia na sesji

Magda

fotografia_modowa_005

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *